Kniha návštěv

Datum 02.07.2011
Vložil Katka a Bold Baldric
Titulek První narozeniny

Dnes je to přesně 1 rok co Bassi porodila 9 krásných štěňátek.Já mám to štěstí,že mám jednoho doma.Všem sourozencům přeju hodně zdraví a hodné pánečky.Bassince děkuju,že mi dala úžasného,neuvěřitelně hodného Bolďu,který zaplnil místo v mém srdci.Děkuju.A posílám pozdrav do Mydlovar.Boldík posílá pusu Ballince i rodince Gondekových :-)

Datum 20.06.2011
Vložil Kudláčkovi www.bavorskyerb.cz
Titulek Cendy a její smečka

Děkujeme za gratulaci.Budeme doufat, že všem štěníkům vybereme ty nejlepší páníčky, kterým budou dělat jen samou radost. Ať se i Vám daří hlavně na výstavách s Balli.Též plánujeme s mladou krví navštívit několik výstav, tak se možná zase uvidíme.

Datum 17.06.2011
Vložil Linda+Atrej
Titulek Atrej Ver Gopo

Zdravíme Balli. Atrejovi Ballinka hodně chybí, těší se zas na víkend až budou spolu lítat na zahradě... :-) V sobotu 25.6. nám prosím držte palce. ;-)

Datum 21.04.2011
Vložil Kudláčkovi www.bavorskyerb.cz
Titulek poděkování

Děkujeme za pěknou gratulaci k březosti naší Cendy. Je nám líto že Vaše Bassi již odešla na věčný odpočinek, poznali jsme ji sice trošičku, ale byla moc hodná. Budiš Vám útěchou, že se můžete s větším elánem pustit do výchovy jejího štěňátka a držíme všechny palečky, aby se výstava podařila a Balli Hai byla úspěšná a hodná jako její maminka. Přejeme krásné prožití velikonočních svátků a Vám všem jen to hezké :))těhule Cendy a její lidská smečka.

Datum 05.10.2010
Vložil Veronika Javůrková
Titulek Poděkování

Dobrý večer,

dnes nám dorazil dáreček od Vás, který potěšil nejenom nás, ale i Bessinku (snažila se ho i ochutnat - jako všechno, co jí přijde před čumáček). U nás je to teď na střídačku - chvíli je jak andílek a pak se promění v ďáblici :-), která se snaží všechno a všechny zakousnout. Nějaká ta nehoda v podobě loužičky (spíš menšího jezírka) se občas vyskytne, ale jinak se Bessi sama naučila si sednout u dveří, když chce ven a my musíme hned běžet..... no, však sami uvidíte na dalších fotečkách jak vyrostla - teď váží něco okolo 13 kg.
Zatím se mějte hezky
Javůrkovi & Bessinka

Datum 07.10.2010
Vložil Gondekovi
Titulek Re: Poděkování

Dobrý den,
tak to je Bessinka šikovná holčička, když už si umí takhle říct, že chce ven :-).
Budeme se těšit na další fotečky.
Mějte se moc hezky a pozdravujte Bessinku.

Datum 01.09.2010
Vložil Navrátilová z Moravy
Titulek Bold Baldrick

Zdravíme,tak jsme dalekou cestu zvládli.Boldík celou dobu spal,takže pohoda.U nás byl chvilku vykulené,ale pak řádil jako černá ruka :-) Pak se šlo spát a to taky překvapil.Vůbec neplakal,spinkal.Dnes se chová jako by tu byl už od narození.Chvíli spí,pak se jde vyvenčit,potom si pohraje se všema hračkama a zas jde spát.A tak to jde dokola.Zrovna teď je vyvalené v pelíšku,pošlu fotky .S pozdravem Navrátilová a Boldík

Datum 02.09.2010
Vložil Gondekovi
Titulek Re: Bold Baldrick

Tak to jsme rádi, že jste v pořádku dorazili domů, z takové daleké cesty a že Boldík cestu i aklimatizaci u Vás zvládl. Děkujeme za fotky, má pelíšek přesně jako taťka Kevin :-), je vidět, že se mu tam krásně spinká.
Těšíme se na další fotky.
Gondekovi, Bassi a Bellinka

Datum 30.08.2010
Vložil Adamcovi a holky z Giari Asante
Titulek Taťka Kevin

....ještě jsme zapomněli - Kevin má rád nejen devítku, ale asi se dal i na holky! Se Sailinkou se jim povedla pěkná holčičí úroda! :-)

Datum 30.08.2010
Vložil Adamcovi a holky z Giari Asante
Titulek návštěva webu :-)

Dobrý večer, děkujeme za návštěvu i milý vzkaz na stránkách!
Také my přejeme Vašim zrzounkům hlavně ať jsou zdraví, spokojení a prožijí krásný život ve svých nových rodinách!

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode