Kniha návštěv

Datum 30.08.2010
Vložil Kubátovi
Titulek Bexly Bert - Dasty

Přejeme hezký den po probdělé noci.
Dastík je pes, který nemá s ničím problém, jedinné byla snad cesta, tam si trochu ublinknul ale pani to předpovídala, když se před cestou najedl. Pak začalo být špatně i manželce, protože není zvyklá sedět vzadu ale přestáli jsme to ve zdraví.
Od prvního okamžiku, kdy Dasťa vystoupil z auta se u nás choval jako doma, nějak to vytušil, že jsme dorazili do cíle. Prolítl dvůr i zahradu a skamarádil se se sousedovic bíglem Adámkem. V bytě to nebylo jiné i když náš kocour Kubíček nebyl tak nadšený jako Adámek. Syčí, seká drápem ale Dasťa si snad myslí, že je to nová hra. Pokaždé donutí kocoura zdrhnout do půdní vestavby a chodí po bytě jako vítěz. Kocourovi se to po chvilce rozleží v hlavě, kdo ho to vlastně vyhnal z domácí půdy a vrací se vykonat další zápas o práva pana domácího. V noci to Dasťa zkoušel, chodil za námi do ložnice a kňučel ale dělali jsme, že spíme a on za chvilku usnul na kožešině před postelemi. Celkem dobře se nám daří podchytit vyprazdňování. Doma se počůral jenom jednou, je pravda, že jsme byli v noci čtyřikrát venku a skutečně se za hroznýho chválení a pamlskování vyčůral i vykakal. Teď už asi hodinu s manželkou čekáme, kdy usne, vždyť od šesti ráno lítá po dvoře i po bytě, už dvakrát zahnal kocoura, prolezl kde co, kde co zkouší rozkousat a momentálně se snaží zalézt manželce pod tričko ale to se nedaří ani mě. Je to zkrátka neposeda. Těšíme se až si půjde odpočinout.
Až budeme mít chvilku volnou, tak pošleme i pár obrázků.
Mějte se hezky a Dasťík pozdravuje všechny svoje brášky a sestřičky. Chvilkama je vidět jak moc mu chybí.

Datum 24.08.2010
Vložil Bára od Kevina
Titulek Návštěva

Děkujeme za milý vzkaz na našich stránkách! Bylo u vás při nedělní návštěvě báječně, jen ta dálka... :) Domů jsme dorazili hooodně pozdě v noci. Štěňátka jsou nádherná a hlavně hodná! :) Mějte se moc hezky a všechny za nás pohlaďte. Přejeme jim hlavně hodně zdraví a hodné páníčky!!!

Datum 19.08.2010
Vložil Kubátovi
Titulek Dastík

Přeji hezký den,
moc děkujeme za zprávu o nových obrázcích malých uličníků ale jak jsme již říkali u Vás v Mydlovarech, Vaše stránky jsou předmětem denního zkoumání, takže jsme se už v pondělí odpoledne těšili z krásných obrázků Bassiných štěníků.
Nejvíce ale manželku dostaly komentáře k povahám jednotlivých štěňat, to uronila i slzičku.
Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme všechny v Mydlovarech.

Datum 18.08.2010
Vložil =jirka&kevin=
Titulek od tatky Kevina

Držíme našim klukům a holkám palce na nadcházející kontrolu a také na tetování! Určitě to hrdinně zvládnou :)

Datum 20.07.2010
Vložil Vlasta Kudláčková
Titulek Gratulace

Moc gratulujeme ke krásným štěníkům. Přejeme jim hodně zdraví, spoustu nových kamarádů a ty nejlepší páníčky. Alespoň takové, jaké jsme měli my. Naše štěňátka se rozutekla do světa nedavno (4/2010) a jejich tatínkem byl také Kevínek.Tak držíme palečky. Kudláčkovi
www.bavorskyerb.cz

Datum 22.07.2010
Vložil Bassi
Titulek Re: Gratulace

Děkujeme všem za gratulace a podporu. Teď už jen najít ty správné páníčky, kterým budou naši zrzounci dělat jen samou radost :-).
Také děkujeme tatínkovi Kevinovi za krásná a zdravá štěňátka.

Datum 02.07.2010
Vložil Od Křemence
Titulek mimínka

Držíme palce, ať vše dobře dopadne!!! Lednovi z Pardubic

Datum 20.05.2010
Vložil Míša
Titulek Zdravím

Zdravím vás všechny z mydlovar moc se vždy těším na Bassinku aj i na vás jen sem se chtěla ohlásit že sem navštívila váš web byl to dobrý nápad =OD
zase se na vás těším .Zdravím ,Ahoj Míša

Datum 11.05.2010
Vložil Eva a holky z Tikovického vršku
Titulek pozdrav z Tikovického vršku

Moc zdravímje "naši" holčičku Bassi a držíme palečky na potvrzení březosti.
jsem ráda, že tě můžu Bassinko vidět alespoň prostřednictvím webu. Tak se drž holka !! Pusu na čumáček.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode